2009 – 2010

Match Ticket Draw Results:

Date Match Ticket Vs Winners (3)
28-07-09 Tamworth 1, Gary Powell (Stevenage.) 2, Mike Hawkes (Welwyn Gdn City.) 3, Ian Coles (Stevenage.)
08-08-09 Ebbsfleet United 1, Kelly Dickinson (Welwyn Garden City.) 2, Amanda Harper-Ives (Stevenage.) 3, David Ralph (Stevenage.)
19-08-09 Rushden & Diamonds 1, Stephen Goldby (Knebworth.) 2, Paul Smith (Stevenage.) 3, Sean Bendefy (Royston.)
29-08-09 Eastbourne Borough 1, Graham Triggs (Stevenage.) 2, Paul Eaden (Hitchin.) 3, Stephen Harvey (Broxbourne.)
08-09-09 Grays 1, Peter Godfrey (Stevenage.) 2, Ronald Porter (Ware.) 3, Richard Prutton (Stevenage.)
22-09-09 Altrincham 1, James Rackley (Welwyn Garden City.) 2, Adam Jones (Baldock.) 3, John Kent (Stevenage.)
26-09-09 Hayes 1, Tracey Albrecht (Dane End.) 2, Philip Scott (Watton-at-Stone.) 3, Jon Harris (Knebworth.)
10-10-09 Salisbury 1, David Yorke (Stevenage.) 2, Jennifer Harris (Stevenage.) 3, Alec Maguire (Letchworth.)
17-10-09 Wrexham 1, Gareth Murray (Biggleswade.) 2, Kevin Smart (Hitchin.) 3, Ethan Foster (Royston.)
20/10/09 Gateshead 1, Gregory Phillips (Baldock.) 2, Margaret Harris (Stevenage.) 3, Andrew Glowdansky (Stevenage.)
 
16/11/09 Chester 1, Anthony Bird (Stevenage.) 2, Keith Edwards (Steeple Morden.) 3, Trevor Cowdery (Goffs Oak.) 4, Victoria Barnes (Welwyn Garden City.)
24/11/09 Kidderminster Harriers 1, Maurice Bolger (Stevenage). 2, Thomas Hassett (Welwyn Garden City). 3, Gill Baldwin (Stevenage).
05/12/09 Barrow 1, Bob Gristwood (Whitlesford Cambs). 2, Frederick Whiting (Stevenage). 3, Andrew Coates (Stevenage).
12/12/09 AFC Wimbledon 1, George Cork (Stevenage). 2, George Miller (Stevenage). 3, Iain Wheeler (Stotfold).
19/12/09 Cambridge United 1, David Hulks (Stevenage). 2, Michael Vine (Welwyn). 3, Clive Hoare (Hoddesdon).
15/01/10 Kettering Town 1, Karl Lawrence (Stevenage). 2, Adam Elkins (Bengeo). 3, Michael Mann (Essendon).
23/01/10 Mansfield 1, John Knewstubb (Ware). 2, Robert Wright (Letchworth). 2, Richard Stewart (Stevenage). 4, James Warren (Quiz Night Prize).
20/02/10 Crawley Town 1, Mark Adams (Letchworth Gdn City). 2, Dawn Kennison (Kings Lynn). 3, Martin Harper-Ives (Stevenage).
06/03/10 Histon 1, David Smith (Stevenage). 2, Raymond Knee (Stevenage). 3, Con McGeehan (Welwyn Garden City).
20/03/10 Oxford United 1, Ian Hambleton (Biggleswade). 2, Barrie Secomb (Stevenage). 3, Howell Thomas (Stevenage).
30/03/10 Luton Town 1, Alan Forsyth (Shefford). 2, Helen Hetherington (Nottingham). 3, Peter Butterfield (Stevenage).
 
03/04/10 Forest Green Rovers 1, Paul Pickard (Stevenage). 2, Edwin Newman (Stevenage). 3, Gavin Somers (Stevenage).
 
10/04/10 York City 1, Roger Biggs (Stevenage). 2, Paul Evans (Stevenage). 3, Robert Cox (Ware).
Be Sociable, Share!

Social Networking

SA Tweets