2007 – 2008

Match Ticket Draw Results:

Date Match Ticket Vs Winners (3)
04/08/07 Histon 1, Gary Powell (Stevenage.) 2, James Burfield (Stevenage.) 3, John Bridge (Hitchin.)
14/08/07 Weymouth 1, Patrick Butler (Stevenage.) 2, Keith Lamb (Stevenage.) 3, Gethyn Davies (Stevenage.)
18/08/07 Oxford United 1, Thomas Murphy (Stevenage.) 2, Roy Smith (Little Wymondley.) 3, Thomas Hassett (Welwyn Garden City.)
27/08/07 Stafford Rangers 1, Philip Weston (Hoddesdon). 2, Andrew Davey (Hitchin). 3, Paul Valentine (Stevenage).
10/09/07 Farsley Celtic 1, Peter Butterfield (Stevenage.) 2, Derek Somers (Stevenage.) 3, Paul Cork (Stevenage.)
18/09/07 Cambridge United 1, Peter Stanners (Langford.) 2, Sharon Howard (Stevenage.) 3, Simon Jones (Stevenage.)
22/09/07 Aldershot Town 1, Arthur Wood (Hatfield.) 2, Alistair Goldby (Knebworth.) 3, Gary Wardell (Stevenage.)
06/10/07 Woking 1, Brian Stevens (St. Albans.) 2, Rob Walker (Codicote.) 3, Harry Gibbs (Aston.)
09/10/07 Burton Albion 1, Karl Lawrence (Stevenage.) 2, Anthony Elvin (Stevenage.) 3, Michael Le Mare (Stevenage.)
18/10/07 Halifax Town 1, Michael Turner (Stevenage.) 2, Brian Milton (Stevenage.) 3, Graham Rust (Stevenage.)
18/11/07 Altrincham 1, Karen Milton (Letchworth.) 2, Paul Dale (Stevenage.) 3, Mark Edwards (Stevenage.)
26/11/07 Salisbury 1, Brian Castle (Stevenage.) 2, Neil Jeffrey (Stevenage.) 3, Steven Loftus (Stevenage.)
08/12/07 Rushden & Diamonds 1, Vince Heneghan (Shillington.) 2, Tom Murphy (Stevenage.) 3, Paul Glowdansky (Stevenage.)
01/01/08 Droylsden 1, Jon Filby (Stevenage.) 2, Jason Jeffries (Welwyn Garden City.) 3, Alex Tunbridge (Knebworth.)
19/01/08 Forest Green Rovers 1, Alistair Woods (Stevenage.) 2, Adrian White (Stevenage.) 3, Michael Wilson (Broxbourne.)
13/02/08 Grays Athletic 1, Jon Harris (Knebworth.) 2, Eric Taylor (Aston.) 3, Daniel Pembury (Stevenage.)
23/02/08 Crawley Town 1, Janet Herbert (Stevenage.) 2, Terry Bott (Stevenage.) 3, Stephen Weston (Hoddesdon.)
01/03/08 Kidderminster Harriers 1, Stephen Baker (Stevenage.) 2, David Argent (Stevenage.) 3, Jason Burgess (Dunstable.)
13/03/08 Ebbsfleet United 1, Mike Hawkes (Welwyn Garden City.) 2, Michaela Field (Stevenage.) 3, Robert Farrow (Stevenage.)
21/03/08 York City 1, Anthony Grieves (Stevenage.) 2, Vincent Heneghan (Shillington.) 3, Ben Walsh (Welwyn Garden City.)
01/04/08 Exeter City 1, James Fraser (Stevenage.) 2, Stephen Bullen (Stevenage.) 3, Tony Tunbridge (Welwyn.)
05/04/08 Torquay United 1, Michael Fox (Stevenage.) 2, Sally Shram (Harlow.) 3, Cocos Alexandrou (Hertford.)
12/04/08 Northwich Victoria 1, Helen Ashby (Stevenage.) 2, Andrew Lambert (Stevenage.) 3, Mike Francis (Cheshunt.)
Be Sociable, Share!

Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.